Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten günümüze çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmetlerimizle 1997 yılından itibaren sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. Bu hizmeti sağlarken de yalnız çiçekleri değil , sizlerin duygu, düşünce, arzu ve isteklerinizide sevdiklerinize güvenli bir şekilde tarihinde ve zamanında ulaşmasını hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda Star Uluslararası Çiçek Türkiye'nin 81 ilinde... Hatta bununlada sınırlı kalmıyor, sizler için yurtdışı sipariş olanaklarıda sunuyoruz.

KURTKÖY ÇİÇEK, yurtiçi ve yurtdışı siparişleriniz için en güvenilir doğru adres...

ÇALIŞMALARIMIZ :  

Türkiye'nin 81 il ve ilçesine tarihinde ve zamanında çiçek gönderimiYurtdışı çiçek gönderim imkanıKonferans ve Toplantıların süsleme işleriBahçelerin bakım ve onarımıSalon bitkilerinin periyodik bakımıDüğün, Açılış , Kokteyl vb. gibi özel günlerinizin süsleme organizasyonu

KARTAL-CİCEKCİ.COM ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz...


kartal-cicekci.com istanbul pendik, kartal, tuzla, kurtköy'ün en büyük Online internet sitesi arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkan kartal-cicekci.com, online çiçek, ve meyve sepeti siparişlerinizde sizlere hizmet vermektedir.


Türkiye’deki en kaliteli çiçekçileri bir araya toplayarak sizlere hizmet veren kurtkoy-cicekci.com olarak amacımız; yüzlerce çiçek modellerimizin arasında size ve sevdiklerinize en özel olanları bir araya getirmek. En kaliteli çiçekleri, hızlı ve ekonomik yoldan sevdiklerinize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevdikleriniz nerede ise biz oradayız.

Servis Bölgeleri
Kartal Bütün Adreslere, Atalar, Cevizli, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hürriyet Mahallesi Karlıktepe Mahallesi Kordonboyu Mahallesi Orhantepe Mahallesi Orta Mahallesi Petroliş Mahallesi Soğanlık Yeni Mahallesi Topselvi Mahallesi Uğurmumcu Mahallesi Yakacık Yeni Mahallesi Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi Yunus Mahallesi